• Yeni
BAWAQAF Plastik Torba Tutucu, Duvara Monte Çöp Torbası Saklama Kutusu, ev Mutfak Plastik Torba Tutucu ve Dağıtıcı Organiazer

BAWAQAF Plastik Torba Tutucu, Duvara Monte Çöp Torbası Saklama Kutusu, ev Mutfak Plastik Torba Tutucu ve Dağıtıcı Organiazer

₺ 44.00
mevcut

İşlenmemiş

Storage [Depolama Asistanı] - Eski plastik alışveriş çantalarınızı saklamak için plastik torba düzenleyici kullanın,böylece bunları yeniden kullanabilirsiniz, Dağınıklığı ve kolay erişimi önlemek için duvara veya dolaba asmak için plastik torba tutucu kutuları kullanın. clean [Temiz tut] - Üst kapak tasarımı plastik torba dağıtıcısı, plastik torbanın uzun süre havaya maruz kalmasını önler ve plastik torbayı düzgün bir şekilde saklarken temiz tutar, bu da bir sonraki kullanım için uygundur. use [Kullanımı kolay] - Plastik torba tutucunun üst kısmı açık bir kapakla tasarlanmıştır, böylece düzensiz plastik torbaları veya diğer depolama öğelerini kolayca koyabilirsiniz, Alttaki büyük açıklık plastik torbayı çıkarmayı ve sorunsuz bir şekilde kullanmayı kolaylaştırır. installation [Punch-free design] - Kurulumdan önce duvarı kurulayın, Duvar Çıkartması kancasını yapıştırın ve kullanmaya başlamak için plastik torba düzenleyiciyi asın ve bir saniyede kurulumu kolaydır. applications [Geniş uygulamalar] - Duvara monte plastik torba tutucu mutfaklar, banyolar, salonlar, duvarlar, raflar veya dolaplar için uygundur, Sadece plastik torbaları saklamak için kullanılmaz, aynı zamanda girişte ayakkabı kılıflarını saklamak, kağıt rulolarını yerleştirmek için de kullanışlıdır. banyoda ve lastik eldivenlerin içine yerleştirilmesi depo.Şartname : Malzeme : Pprenk : Mavi,Pembe,Gri,yeşilboyutu : 11*10*28 cm(L*W*H)Özellikler : Plastik torba tutucu Kapalı tasarım, kullanırken toz geçirmez ve su geçirmez hale getirir.Seçilmiş plastikten yapılmış, dayanıklı ve kokusuzdur.Çantayı saklamak ve dağıtmak için kullanılabilir, evinizi düzenli ve düzenli hale getirir.Yivli kısım rahat yakalama için tasarlanmıştır.Plastik torba tutucunun yenilikçi kullanımı, torbayı kullanmak veya kaydetmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın, bu plastik torba dağıtıcısının rahat kullanım için mutfak duvarına, dolaba veya rafa yapışması kolaydır.Paket içerir : 1 * mutfak çöp torbası rack Only Mutfak çöp raf, diğer demo ürünleri dahil değildir.Not : nedeniyle manuel ölçüm, hafif bir hata izin lütfen, ama bu kullanımını etkilemez.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini göstermeyebilir.anlayışınız için teşekkürler.Anlayışınız için teşekkürler.

Detaylar

Material:
PP
Color:
Blue,Pink,Gray,Green
Size:
11*10*28cm(L*W*H)
Features:
Plastic bag holder The covered design makes it dustproof and waterproof when using.
Made of selected plastic, durable and odorless. :
Available for storing and dispensing bag, making your home neat and tidy. :
The grooved part is designed for convenient catching. :
Innovative use of plastic bag holder, whether you want to use or save the bag, this plastic bag dispenser is easy to stick on the kitchen wall, cabinet or shelf for convenient use. :
Package includes:
1 * Kitchen trash bag rack
Only Kitchen trash rack, other demo products are not included. :
Note:
Due to manual measurement,please allow a slight error,but this does not affect the use.
Due to the different display and different light, the picture may not show the actual color of the item.Thanks for your understanding. :

Benzer ürünler kategorisinde