• Yeni
EuısdanAA 6mm Oluklu Manyetik Tornavida 4 İnç Yuvarlak Şaft Konfor Kavrama (Destornillador magnético ranurado de 6mm Empuñadura

EuısdanAA 6mm Oluklu Manyetik Tornavida 4 İnç Yuvarlak Şaft Konfor Kavrama (Destornillador magnético ranurado de 6mm Empuñadura

₺ 22.42
mevcut

İşlenmemiş

【BOYUT】4 inç (100mm) yuvarlak şaftlı 6mm oluklu başlı tornavida. 【CONSTRUCTİON】 nihai dayanıklılık için S2 çelik malzemeden yapılmış, endüstriyel kullanım için uygundur. 【COMFORTABLE HANDLE】 İnsan mekaniği rahat kavrama için kolu. 【MANYETİK UÇ】 Manyetik uçlarla vidaları kolayca tutabilir ve çözülmeyi bitirdikten sonra vidayı kaldırmayı kolaylaştırabilir.Vidaların düşmesini ve daha sonra kaybolmasını önleyin.(【PUNTA MAGNÉTICA】 Con puntas magnéticas puede sujetar tornillos fácilmente y facilitar el levantamiento del tornillo después de que haya terminado de desenredarse.Evitar que se caigan y posteriormente se pierdan los tornillos. 【UYGULAMA】 Elektrikçi, mekanik ve tamir atölyesi için tercih edilen elektronik cihazı açmak için kullanışlıdır.(【APLICACIÓN】 Útil para abrir dispositivos electrónicos, preferido para electricistas, mecánicos y talleres de reparación.Euısdan AA 6mm Oluklu Manyetik Tornavida 4 inç Yuvarlak Şaft Konfor Kavrama * S2 çelik şaft olağanüstü sertlik gerçekleştirir ve uzun servis süresi sağlar.* S2 çeliği, karmaşık ortamlarda kullanım için korozyona dayanıklı kabiliyetini artıran ultra dayanıklı bir malzemedir.* Rahat kavrama için insan mekaniği kolu.* Manyetik ipuçları, vidaları tutmak kolay.Optimum kullanım ve bağlantı elemanı kontrolü için küçük vidaların kaybolmasını veya düşmesini önler.* DIY el yapımı, otomotiv ve genel onarımlarda kullanım için idealdir.Özellikler : * Şaft Malzeme : S2 çelik alaşımlı* Tanıtıcı Malzeme : PVC Plastik* Özellik : Manyetik* Size : 6 mm* Toplam Uzunluğu : 201mm / 10.31 İnç* Şaft Boyutu : 100 x 6 mm / 4 İnç x 0.24 İnç (L*D)* Renk : Gümüş Ton, Net, Orange Package İçeriği : * 1 x Oluklu Screwdriver Description içinde Spanish Destornillador magnético ranurado de 6 mm Empuñadura cómoda de eje redondo de 4 pulgadas yapısal bir BOYUT resmini Destornillador de cabeza ranurada de 6 mm con eje redondo de 4 pulgadas (100 mm).【CONSTRUCCIÓN】 Hecho de material de acero S2 para máxima durabilidad, adecuado para uso industrial.【MANGO CÓMODO】 Mango mecánico humano para un agarre cómodo.【PUNTA MAGNÉTICA】 Con puntas magnéticas puede sujetar tornillos fácilmente y facilitar el levantamiento del tornillo después de que haya terminado de desenredarse.Evitar que se caigan y posteriormente se pierdan los tornillos.【APLICACIÓN】 Útil para abrir dispositivos electrónicos, preferido para electricistas, mecánicos y talleres de reparación.

Detaylar

* Shaft Material:
S2 alloy steel
* Handle Material:
PVC Plastic
* Feature:
Magnetic
* Size:
6mm
* Total Length:
201mm / 7.91 Inch
* Shaft Size:
100 x 6mm / 4 Inch x 0.24 Inch (L*D)
* Color:
Silver Tone, Clear, Orange
Package Contents:
* 1 x Slotted Screwdriver :
Description in Spanish :
Destornillador magnético ranurado de 6 mm Empuñadura cómoda de eje redondo de 4 pulgadas :
【TAMAÑO】 Destornillador de cabeza ranurada de 6 mm con eje redondo de 4 pulgadas (100 mm). :
【CONSTRUCCIÓN】 Hecho de material de acero S2 para máxima durabilidad, adecuado para uso industrial. :
【MANGO CÓMODO】 Mango mecánico humano para un agarre cómodo. :
【PUNTA MAGNÉTICA】 Con puntas magnéticas puede sujetar tornillos fácilmente y facilitar el levantamiento del tornillo después de que haya terminado de desenredarse. Evitar que se caigan y posteriormente se pierdan los tornillos. :
【APLICACIÓN】 Útil para abrir dispositivos electrónicos, preferido para electricistas, mecánicos y talleres de reparación. :

Benzer ürünler kategorisinde