• Yeni
KLHHG 6-Piece Peçete Toka Poligon Otel Restoran Peçete Toka ve Doku Yüzük Düğün Dekorasyon (Renk: Bir, Boyutu: Bir Boyut)

KLHHG 6-Piece Peçete Toka Poligon Otel Restoran Peçete Toka ve Doku Yüzük Düğün Dekorasyon (Renk: Bir, Boyutu: Bir Boyut)

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

1.Temizlemesi kolay ve tekrar kullanılabilir. 2.İşçilik çok hassastır, kesim hassastır ve. 3.Rahat ve resmi masa dekorasyonu için idealdir. 4.tasarım benzersiz ve zariftir ve partinizdeki her konuğu etkileyecektir. 5.Aile yemeği, doğum günü partisi, tema partisi, düğün ve diğer herhangi bir vesileyle masa ayarları için harika dekorasyon。.Özellik : 1.Temizlemesi kolay ve tekrar kullanılabilir.2.İşçilik çok hassastır, kesim hassastır ve.3.Rahat ve resmi masa dekorasyonu için idealdir.4.tasarım benzersiz ve zariftir ve partinizdeki her konuğu etkileyecektir.5.Aile yemeği, doğum günü partisi, tema partisi, düğün ve diğer herhangi bir vesileyle masa ayarları için harika dekorasyon。Malzeme : Paslanmaz çelikuygulamalar : düğünler, partiler, kutlamalar, mezuniyetler, ziyafetler, mücevherler ve daha fazlası.Paket dahil : 6 adet peçete halkasınot : 1. Sadece peçete halkaları, çekim aksesuarları dahil değildir.2. fiziksel çekim, farklı çekim ışığı ve monitörler nedeniyle, bazı renk farkı olabilir, lütfen gerçek nesneye bakın.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde