• Yeni
Uygun Smartphone Gamepad, Metal Tetik Itme Tetik Tasarım Dokunmatik Noktası Çekim Oyun Denetleyicisi Durumda Abs yapılmış(Siyah)

Uygun Smartphone Gamepad, Metal Tetik Itme Tetik Tasarım Dokunmatik Noktası Çekim Oyun Denetleyicisi Durumda Abs yapılmış(Siyah)

₺ 34.18
mevcut

İşlenmemiş

Soğutma ile eğlenceli tasarım, 4000 rpm'ye kadar, daha hızlı soğutma.Mekanik tuş vuruşu hissi, metal tetik, itme tetik tasarımı daha hassas, mekanik temas noktası çekimi.Hızlı soğutma, cep telefonunda ısı yok, destekle kullanılabilir.6.5 inç altındaki telefonlar için uygun herhangi bir zamanda takın ve sökün.Geri tarzı ateş, rahat tutuş, iyi hissediyorum, oynamak kolay. 1. Mekanik tuş vuruşu hissi, metal tetik, itme tetik tasarımı daha hassas, mekanik temas noktası çekimi. 2. 6.5 inç altındaki telefonlar için uygun herhangi bir zamanda takın ve sökün. 3. Geri tarzı ateş, rahat tutuş, iyi hissediyorum, oynamak kolay. 4. Soğutma ile eğlenceli tasarım, 4000 rpm'ye kadar, daha hızlı soğutma. 5. Hızlı soğutma, cep telefonunda ısı yok, destekle kullanılabilir. 6. Hızla telefonun ısı egzoz ve oyunu yüksek performans ile çalışır.Özellikler : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Smartphone Gamepad Malzeme : ABS Renk : Siyah Uygun Telefon Boyutu : Boyutu : Yaklaşık. 14.5 * 12 * 4.5 cm / 5.7 * 4.7 * 1.8 inç Ağırlık : Yaklaşık. 176.3 g Paket listesi : 1 * akıllı telefon Gamepad 1 * USB kablosu 2 * Pad.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde