• Yeni
Allık Fırçası-Mini Çok fonksiyonlu makyaj fırçası Taşınabilir Yumuşak Saç Gevşek Toz Allık fırçası Güzellik Aracı (Negro)

Allık Fırçası-Mini Çok fonksiyonlu makyaj fırçası Taşınabilir Yumuşak Saç Gevşek Toz Allık fırçası Güzellik Aracı (Negro)

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

Fiber fırça saç, yumuşak ve ince, cilde zarar vermez, mükemmel bir makyaj oluşturmanıza yardımcı olur.Tozu kavramak için süper kapasite, yüksek elastikiyet, kullanımı kolay ve temiz.Islak ve kuru çift kullanımlı, aynı zamanda kalın doku ile krem makyaj için kullanılabilir.Kısa saç fırçası, temel makyajın cilde daha kolay oturmasını sağlar.Yeni başlayanlar için makyaj kullanımı ve profesyonel makyaj sanatçısı kullanımı için mükemmeldir.Şartname : Öğe Türü : makyaj Fırçası Malzeme : Fiber İsteğe bağlı Renk : Siyah, Gümüş Fonksiyon : Yüz Makyajı Paket Listesi : 1 * makyaj fırçası Özellikler : 1. Fiber fırça saç, yumuşak ve ince, cilde zarar vermez, mükemmel bir makyaj oluşturmanıza yardımcı olur. 2. Tozu kavramak için süper kapasite, yüksek elastikiyet, kullanımı kolay ve temiz. 3. Islak ve kuru çift kullanımlı, aynı zamanda kalın doku ile krem makyaj için kullanılabilir. 4. Kısa saç fırçası, temel makyajın cilde daha kolay oturmasını sağlar. 5. Yeni başlayanlar için makyaj kullanımı ve profesyonel makyaj sanatçısı kullanımı için mükemmeldir. 6. Aile, arkadaşlar, kız arkadaşı, çok pratik ve şık için bir hediye olarak uygun.Not : 1. Fırçanın tamamını temizlemekten kaçının ve fırça kafasını temizleme maddesiyle yıkayın. 2. Temizlik sırasında su sıcaklığını aşırı ısıtmayın, 38 ℃ ' den düşük olmalıdır. 3. Yıkadıktan sonra saç kurutma makinesi kullanmayın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde

İki Lifli Allık Fırçası
  • Yeni

İki Lifli Allık Fırçası

₺ 0.00

Pürüzsüzlük için kürek şeklindeki allık fırçası %100 sentetik fırça.Hayvanlar üzerinde test edilmedi.Yüzü gölgelendirmek, kızarmak ve vurgulamak için tozların ve kremleri