• Yeni
Alloyseed Degrade Renk Yumuşak Bebek Süt Pamuk Ipliği Rahat DIY Eşarp Şapka Kazak Malzemeleri El Tığ Örgü Ipliği

Alloyseed Degrade Renk Yumuşak Bebek Süt Pamuk Ipliği Rahat DIY Eşarp Şapka Kazak Malzemeleri El Tığ Örgü Ipliği

₺ 63.98
mevcut

İşlenmemiş

Dokunma hissi olmadan rahat ve yumuşaktır pilling.It vücuda yakın takılabilir, nefes alabilir, bağlanmaz, kaşınmaz ve bebek ve yetişkin kıyafetlerini, şapkaları, ayakkabıları, eşarpları, battaniyeleri, minderleri, bebekleri, süslemeleri vb.Örmek ve bağlamak için uygundur.Pamuk ipliği yumuşak, pürüzsüz ve hafiftir, narin ve rahat dokunuş hissi, nazik ve cilt dostudur.Çeşitli renk seçenekleri, parlak ve hareketli, şık ve güzel, yüksek renk haslığı, kolay değil fade.It kazak, eşarp, şapka ve diğer ürünler için kullanılır.Dokunma hissi olmadan rahat ve yumuşaktır pilling.It vücuda yakın takılabilir, nefes alabilir, bağlanmaz, kaşınmaz ve bebek ve yetişkin kıyafetlerini, şapkaları, ayakkabıları, eşarpları, battaniyeleri, minderleri, bebekleri, süslemeleri vb.Örmek ve bağlamak için uygundur.Pamuk ipliği yumuşak, pürüzsüz ve hafiftir, narin ve rahat dokunuş hissi, nazik ve cilt dostudur.Çeşitli renk seçenekleri, parlak ve hareketli, şık ve güzel, yüksek renk haslığı, kolay değil fade.It kazak, eşarp, şapka ve diğer ürünler için kullanılır.

Detaylar

Product Name:
Cotton Thread
Ingredient:
Blended yarn
Color:
(A)Pink, (B)Yellow, (C)Green, (D)Aqua Blue, (E)Sky Blue, (F)Purple, (G)Grey, (H)Grey White, (I)White Blue, (J)Yellow Green, (K)Yellow Green Pink, (L)Orange, (M)Yellow Purple Blue, (N)Yellow White, (O)Colorful, (P)Blue Yellow Pink, (Q)Multicolor, (R)Grey Green Coffee, (S)Coral Red, (T)Yellow Purple, (U)White Purple, (V)Yellow Blue
Package size:
115x105x65mm/4.53x4.13x2.56in
Spinning process:
Worsted
Weight:
50g
Crochet:
for 10/11 knitting needles
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 0.1-0.3cm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X 50g Cotton Yarn :

Benzer ürünler kategorisinde