• Yeni
CCGHSL 2 adet / takım İskandinav Demir Bisiklet Modeli Süsler Minyatür Hatıra Hediye Ev Odası Masaüstü Depolama Dekorasyon Metal

CCGHSL 2 adet / takım İskandinav Demir Bisiklet Modeli Süsler Minyatür Hatıra Hediye Ev Odası Masaüstü Depolama Dekorasyon Metal

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

Alt kısım sabit bir şekilde yerleştirilir ve devrilmesi kolay değildir.Bisiklet şekli, pürüzsüz ve zarif çizgiler, hassas güzelliği vurgular.Depolama fonksiyonlu süs eşyaları pratiktir ve pratiktir. beautiful.It yatak odası için uygundur, oturma odası, sergi salonu, şarap dolabı, giriş holü ve diğer scenes.As öğretmenlere veya arkadaşlarınıza ve ailenize mükemmel bir hediye ve samimiyet ve sevgi gösterebilir.Alt kısım sabit bir şekilde yerleştirilir ve devrilmesi kolay değildir.Bisiklet şekli, pürüzsüz ve zarif çizgiler, hassas güzelliği vurgular.Depolama fonksiyonlu süs eşyaları pratiktir ve pratiktir. beautiful.It yatak odası için uygundur, oturma odası, sergi salonu, şarap dolabı, giriş holü ve diğer scenes.As öğretmenlere veya arkadaşlarınıza ve ailenize mükemmel bir hediye ve samimiyet ve sevgi gösterebilir.Şartname : -Süreç : Galvanik-Malzeme : Demir-Stil : Bisiklet tarzı-Stil : İskandinav-Renk : altın-Boyut : Boyut ve ağırlık için ayrıntılı açıklama resmine bakın.Paket listesi -2 adet / takım * Bisiklet süsnot : 1. Sadece ana ürünleri satmak, diğer ürünleri değil.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız!Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Detaylar

-Process:
Electroplating
-Material:
Iron
-Style:
Bicycle style
-Style:
Nordic
-Color:
golden
-Size:
See the detailed description picture for size and weight.
Package list :
- 2 Pcs/set * Bicycle ornament :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Benzer ürünler kategorisinde