• Yeni
DIY 5D Elmas Boyama Kiti, tam Elmas Nakış Taklidi Sanat Zanaat Kaynağı Ev duvar dekoru Boyalı Çam Ağaçları ve Güneş 11. 8x15.

DIY 5D Elmas Boyama Kiti, tam Elmas Nakış Taklidi Sanat Zanaat Kaynağı Ev duvar dekoru Boyalı Çam Ağaçları ve Güneş 11. 8x15.

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

YUVARLAK ELMAS Tam Yuvarlak Matkap : Tüm elmas boyama tam elmas ile tasarlanmıştır,26 bölüm yuvarlak matkaplar bakmak için parlak ve vibrant.No soluyor.ÜSTÜN KALİTELİ TUVAL : Tuval, dayanıklı, su geçirmez, nem geçirmez ve kırışıklık içermeyen yüksek kaliteli yağlı kumaştan yapılmıştır.Her kit, her bir renkle gösterilen kompozisyonun güzel ayrıntılı ana hatlarına sahiptir. symbol.so resmi kolayca tamamlayabileceğini.ÖZGÜVENİNİZİ artırın : Elmaslarla Boyarken stresin erimesine izin verin!Sadece arkanıza yaslanın, dışarı çıkın ve sondaja başlayın ve çeşitli insanlar için uygundur.FANTEZİ DEKORASYON-Sabır ve çaba ile, herhangi bir alanı aydınlatacak inanılmaz bir şaheser yaratabilirsiniz.MEMNUNİYET GARANTİSİ-Eğer herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve biz 24 saat içinde bunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.SAROW DIY Elmas boyama boyama hayranları için kolay ve keyifli bir aktivitedir!çapraz dikişten daha kolay ve daha güzel.Tuvalde sayılar ve harfler var ve hepsi çok net, hangi matkap rengini kullanacağınızı kolayca bulabilir ve harika olanı gerçekleştirmek için daha az zaman harcayabilirsiniz artwork.So tadını çıkar!Elmas ile Boyamak için nasıl resim çamurun içine aplikatör aracı ucu Daldırma①.Boyama çamuru elmasları almanızı sağlayacak. Chart Grafiğinize bakın ve hangi elmas renginin kullanılacağını belirleyin.Tek renkli elmasları tepsi kutusuna koyun ve aplikatör aletinin ucunu elmasın yuvarlak tarafına bastırın. Üzerinde çalıştığınız alanı ortaya çıkarmak için plastik filmi geri çekin ve elması tuval üzerine dikkatlice bastırın. Design Tasarımınız tamamlanana kadar 1. 3. Adımları tekrarlayın. ♦ Son elması konumlandırdıktan sonra, koruyucu filmi tasarımın üstüne yerleştirin.Bir oklava kullanarak, elmasları yapışkan yüzeye sabitlemek için tasarımı hafifçe yuvarlayın.Paket içeriği 1 x tuval (çerçevesiz) 1 x Elmas seti 1 x delme aletleri seti.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde