• Yeni
Aircus 12 v Çift USB Soket Gerilim Metre Araç Şarj Çakmak Arayüzü Güç Adaptörü İçin Toyota USB Soket 2 Limanlar - (Renk Adı:

Aircus 12 v Çift USB Soket Gerilim Metre Araç Şarj Çakmak Arayüzü Güç Adaptörü İçin Toyota USB Soket 2 Limanlar - (Renk Adı:

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

Renk Adı : Kırmızı.kolay yüklemek için.Çoğu akıllı telefon ile uyumlu, i Pad, i Phone ve i Pod için uygun-tam hızda hızlı şarj, araba kaydediciler, elektronik monitörler, GPS ve diğerleri.Şarj süresinden %30'dan fazla tasarruf edin.güvenli, hızlı.Çıkış voltajı 4.2 A. akıllı çip alanı, yüksek hassasiyetli çıkış voltajı ve akım doğruluğu, tepki hızı ile donatılmış güçlü performans, Elektronik ürünlere zarar vermemek için lütfen kurulum sırasında anot ve katotun yerine dikkat edin.Açıklamaları : kurulumu kolay.Çoğu akıllı telefon ile uyumlu, i Pad, i Phone ve i Pod için uygun-tam hızda hızlı şarj, araba kaydediciler, elektronik monitörler, GPS ve diğerleri %30'dan fazla şarj süresine sahiptir.güvenli, hızlı.Çıkış voltajı 4.2 A. akıllı çip alanı, yüksek hassasiyetli çıkış voltajı ve akım doğruluğu, tepki hızı ile donatılmış güçlü performans,elektronik ürünlere zarar vermemek için lütfen kurulum sırasında anot ve katotun yerine dikkat edin. Kırmızı tel pozitif ve siyah negatif.Lütfen aracınızın voltajının 12-24 V arasında olduğundan emin olun.Toyota LED voltaj göstergesi ile uyumlu : Mavi / Kırmızı / Yeşil ışıkgüç girişi : DC 12 V-24 VUSB soket güç çıkışı : DC 5 V 4.2 Apaket içeriği : toyota4 için 1 x Araç USB Şarj Cihazı. Gösterilen resimler gerçek öğe değildir ve sadece referans içindir.5. SERVİS TRANSİT ZAMAN taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays.Transit süreleri, özellikle tatil sezonunda değişebilir.7. Stok durumu ve zaman farklılıkları nedeniyle, öğenizi hızlı teslimat için ilk mevcut depomuzdan göndermeyi seçeceğiz.1. arızalı ürün için sınırlı Garanti (hariç öğeleri hasarlı ve/veya aldıktan sonra yanlış).Aksesuarlar bir garanti ile birlikte gelir.2. Arızalı ürünler garanti süresi içinde (ve mümkünse orijinal ambalajında) bildirilmeli ve iade edilmelidir.Kusurun ne olduğunu bize söylemeli ve sipariş numaranızı vermelisiniz.GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞ ÜRÜNLERİ TAMİR ETMİYORUZ VEYA DEĞİŞTİRMİYORUZ.Aliexpress sipariş üzerine yukarıda listelenen politikaların tümünü kabul ediyorsunuz!1. Tüm iade öğeler orijinal ambalajında OLMALİDİR ve nakliye takip numarası ile bize, belirli dönüş nedeni, ve po2. Biz Ürün özellikleri : Voltaj : 12 V Çıkış gücü : 4.2 AModel adı : Araba usb.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde